Közösségi blog Veresegyház mindennapjairól. Szeretnél szerkesztő lenni? Írj egy e-mailt: horvath.zalan@index.hu Hozzászólnál? Regisztráj a www.pass.inda.hu oldalon!

Friss topikok

Linkblog

Tovább menetel a Veresegyház VSK futballcsapata

2007.11.03. 20:57 :: Horváth Zalán

Az NB III. Mátra csoportjának 11. forduljában ismét győzelmet aratott a Veresi gárda, miután 1-0 arányban legyőzte a Maglódi Községi Sportkör csapatát. A győztes gól Kiss Bence nevéhez fűződik, aki a 34. percben talált az ellenfél kapujába. A tehetséges játékos így 4 góllal jelenleg a legeredményesebb az együttesben. A bajnokság góllövőlistáját egyébként a Tura VSK színeiben játszó Less Krisztián vezeti 15 találattal. A tabella élén 28 ponttal a Tura áll, a 21 pontos MTK előtt. Veresegyház a negyedik helyen tanyázik a szintén 20 pontos Putnok mögött csupán gólkülönbséggel lemaradva.
A 12. fordulóban a jelenleg utolsó helyezett Jászapáti otthonába látogatunk, a mérkőzésre november 4-én 13:30-kor kerül sor.